Zdokonalovací cvičení našich lezců.

Dne 30.8.2009 se uskutečnilo plánované cvičení naší lezecké skupiny hasičů. Pod vedením instruktora Romana Balšána bylo připraveno celodenní zaměstnání. Již v 9 hodin byl odjezd na viadukt do Lužné, kde probíhá většina cvičení. V první části se opakovaly základní dovednosti v jištění, práci s nářadím a materiálem, uzlování a slaňování. V odpoledních hodinách se nacvičovalo zachraňování uvíznutých osob ve výšce na laně a její dopravu na pevnou zem. Závěr cvičení byl v 17 hodin a účastnilo se ho celkem 6 našich členů. Několik fotek na 3 listech se začátkem naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 30. 08. 2009 | 1348 přečtení |