Zabijačkové dny

Další akce sboru se uskutečnila dne 18. a 19. února 2011. Celé dva dny jsme připravovali zabijačkové speciality a samozřejmostí bylo i samotné konzumování všech těchto dobrot. Všichni přítomní přiložili ruku k dílu a práce ubývala. Náš sborový řezník vše velmi dobře dochutil za asistence mnoha kibiců a výsledek byl velmi dobrý. Poděkování patří i všem manželkám a kuchařkám, které připravily frgály, zelí, nudle, kroupy a další speciality. Věříme, že se všem akce líbila a budeme se těšit na příští rok. Pořízené foto naleznete zde. Necenzurované fotky budou na členské schůzi.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 24. 02. 2011 | 1317 přečtení |