Výjezd 9.2.2012

Dne 9.2.2012 ve 13:50 hodin na žádost KOPIS Zlín, vyjela jednotka k technické pomoci v naší obci. Jednalo se pomoc ZZS při transportu pacienta do sanitky. Pro zledovatělou příjezdovou komunikaci museli zdravotníci odstavit sanitku 200 m od domu a požádali o pomoc při transportu hasiče. Na místo byla vyslána naše jednotka a profesionálové ze stanice Vsetín. Při příjezdu na místo se zdravotníkům podařilo transportovat pacienta vlastními silami a jednotky se vrátily na své základny. Výjezd byl s technikou DA8 Ford a počet 4 členové JPO III.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 12. 02. 2012 | 911 přečtení |