Vepřové hody 2012

Dne 3.2. 2012 a 4.2.2012 jsme uspořádali další ročník výroby zabíjačkových pochutin pro naše členy a příznivce. V pátek bylo připraveno v odpoledních hodinách větší množství klasických dobrot z vepřového masa a také naše členky přinesly sladkosti v podobě valašských frgálů a jiných sladkostí. Sobotní program byl ve znamení dalšího vaření všech specialit a také si všichni kdo měli zájem, přišli pro své výslušky. Samozřejmostí bylo i posezení a koštování všeho co bylo v naší zbrojnici připraveno. K lepšímu pracovnímu nasazení nám hráli naši členové a kamarádi na harmoniky a housle. Všem, kteří se aktivně zapojili do této akce patří poděkování. Foto naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 05. 02. 2012 | 1063 přečtení |