Valná hromada 8.1.2011

Každoroční hodnocení činnosti našeho sboru probíhá v prvních dnech roku nového. Výroční valná hromada se konala v sále kulturního domu dne 8.1.2011. Předcházely jí přípravy, které proběhly na výborové schůzi dne 30.12.2010, kde jsme pozvali i své manželky a malou oslavou jsme zakončili rok 2010. foto zde.

Jednání Valné hromady se účastnili i zástupci okolních sborů, mysliveckého sdružení, obecního úřadu a také starosta KSH Zlín br. Krajča. Po skončení Valné hromady se členové bavili za poslechu hudby v podání Veselé 5. Všem kteří se aktivně zapojili do příprav VVH patří poděkování. Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc. Jelikož není přáním dotčených o zveřejnění tak si tímto dovolujeme alespoň poděkovat.

Několik fotografií naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 09. 01. 2011 | 1186 přečtení |