Předání ocenění našim členům

Dne 4. května 2012 proběhlo předání ocenění titulu "Zasloužilý hasič" našim členům. Oceněnými jsou Antonín Kašpar a Jaroslav Žák. Titul "Zasloužilý hasič" je nejvyšším hasičským vyznamenáním a uděluje ho nejvyšší orgán našeho sdružení výběrově. Slavnostní předávání bylo v "Centru hasičského hnutí - Přibyslav". Ocenění převzali z rukou starosty SH ČMS Ing. Karla Richtera a blahopřáli jim další nejvyšší představitelé SHČMS. Z doprovodu blahopřáli starosta Krajského sdružení br. Josef Krajča, starosta okrsku č. 7 Vojtěch Švirák a starosta SDH Jaromír Polanský. Po slavnostním předání pozval starosta SH ČMS Ing. Karel Richter všechny vyznamenané a doprovod na slavnostní večeři do hotelu Přibyslav a ještě jednou všem poděkoval za léta, které pracovali pro rozvoj hasičů. Za náš sbor našim členům blahopřejeme k získání tohoto vyjímečného ocenění. Foto zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 05. 05. 2012 | 1297 přečtení |