Požár travního porostu Prlov - Neratov

V pátek 26.3.2010 byl operačním střediskem Zlín vyhlášen požární poplach k výjezdu. Ohlášen byl v 18,42 hodin a jednotka vyjela v 18,45 do katastru obce Prlov místní části Neratov. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno hoření trávy na dvou místech v délce cca 150 m. Na místě již zasahovala jednotka z Prlova. Postupně se dostavilo celkem 9 cisteren. Naše jednotka ve spolupráci s HZS Vsetín a jednotkou Prlov provedla uhašení požáru. Další povolané jednotky se po půlhodině vracely na základny. Na místě zůstala jednotka Prlov k dohlídce. Naši hasiči se vrátili na základnu ve 20,50 hodin. Několik fotek naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 28. 03. 2010 | 1429 přečtení |