Pohár starosty obce Valašská Polanka.

Další ročník v malé kopané mezi složkami v obci  a jinými družstvy se uskutečnil 5.7.2009 v areálu fotbalového hřiště ve Valašské Polance. Celý tento den je již druhým rokem pojat jako "Obecní den" a je připraven bohatý program. Náš sbor se zapojil do malé kopané a ani v letošním roce se nepodařilo získat dobré umístění. Jelokož se hraje pouze pro radost z pohybu nás umístění na konci tabulky nemusí mrzet. Našemu družstvu děkujeme za přístup. Kladného hodnocení se dostalo našim členům, kteří na této akci prezentovali hasičskou techniku. Děti měly možnost si vyzkoušet džberové stříkačky a dále obsluhu vodního děla na CAS 32 T 148. Byla předvedena ukázka likvidace požáru pomocí hasícího přístroje a vystavena technika kterou vlastníme. Také na této akci bylo stanoveno dobrovolné vstupné a celé bude věnováno na povodně. Foto zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 06. 07. 2009 | 1470 přečtení |