Mladí hasiči v Mostech u Jablunkova

V minulém týdnu jsme ve spolupráci s hasiči v Mostech u Jablunkova uspořádali letní soustředění našich mladých hasičů. V krásném prostředí se celý týden připravovali na závěr soutěžní sezony. Zahájení bylo v pondělí 10.8.2009 a návrat v sobotu 15.8.2009. Ubytování i stravu nám zajistili místní dobrovolní hasiči. Velmi ochotně pomáhali s exkursemi po místním prostředí a návštěvě HZS Karviná. Profesionálové předvedli našim nejmladším veškerou techniku při ukázkách a samozřejmostí bylo vlastnoruční vyzkoušení zařízení mladými hasiči. Chtěli bychom tímto velmi poděkovat hasičům z Mostů u Jablůnkova a profesionálům z Karviné za krásné chvíle v jejich společnosti. Věříme, že budeme moci jejich aktívní přístup a pomoc někdy v budoucnu oplatit. Poděkování patří i našim vedoucím - Stanislavu Daňkovi s manželkou a Radimu Psotovi. Pořízené foto naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 17. 08. 2009 | 1387 přečtení |