Mladí hasiči na"Letním soustředění"

Každoroční soustředění Mladých hasičů proběhlo ve dnech 20. - 23.8.2008 opět v areálu bezbariérového centra Březiny - Kateřinice. Tento areál se našim nejmenším líbil a vybrali si ho i pro letošní soustředění. Pod vedením našich instruktorů a vedoucích se zdokonalovali v hasičských dovednostech a nechyběly ani výlety po okolí a večerní opékání u táboráku. Věříme, že i v následujícím roce se nám podaří zajistit vhodný pobytový areál v některém koutě našeho okresu a děti by tak poznaly další nové zákoutí tohoto krásného kraje. Děkujeme vedoucím Stanislavu Daňkovi s manželkou, Radimu Psotovi a ing. Markétě Pokorné za přípravu a průběh této akce.Pořízené foto naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 28. 08. 2008 | 1414 přečtení |