Klubovna již před dokončením

Naše klubovna je před dokončením a zůstává jen umístění skříní pro vystavení praporu, historických předmětů a trofejí. Pořídili jsme nové stoly, stoličky,garnyže se záclonami a závěsy,novou audio a video techniku a další nábytek. Nových nátěrů a úprav se dočkalo i zádveří klubovny a sklad masek pro Masopusty. Při několika brigádách bylo odpracováno přibližně 180 hodin. Všem, kteří se na brigádách aktivně zapojili patří poděkování od výboru SDH. Klubovna bude v nové podobě připravena již na jednání výboru SDH dne 25. května 2008. Další přidané foto naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 18. 05. 2008 | 2260 přečtení |