Hasiči předvedli svou techniku.

Každoroční den otevřených dveří v naší zbrojnici jsme letos změnili na prezentaci techniky. V rámci projektu "PO očima dětí" jsme ukázali techniku našeho sboru a požádali kolegy z Ústí a Halenkova o spolupráci na této akci. Děti měly možnost se seznámit i s nejmodernější technikou u dobrovolných hasičů. Tuto jim předvedli i s náležitým výkladem, který provedl člen této jednotky p. Surovec, hasiči z Halenkova. Další techniku předvedli a umožnili dětem si vyzkoušet posezení v kabině hasičského speciálu hasiči z Ústí, v čele s p. Dvořákem. Naši techniku představil velitel jednotky Rostislav Zrník a jeho zástupce Bohumil Tomeček. Zodpověděli ve spolupráci s preventistou, Vojtěchem Švirákem, i všechny dotazy dětí a odměnili děti sladkostmi. Věříme, že jsme přispěli k dobré informovanosti dětí o novinkách a společně osvětlili problematiku techniky a také vysvětlili dětem jak se mají zachovat v krizových situacích. Tímto děkujeme našim členům, kolegům z Halenkova a Ústí za jejich ochotu. Všechnu tuto aktivitu dělají zcela zdarma a ve svém volném čase, proto je potřeba si takovýchto lidí vážit. Několik fotografií naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 17. 03. 2010 | 1345 přečtení |