Den otevřených dveří

Dne 6.3.2009 jsme uspořádali požárně-bezpečnostní den s ukázkami techniky a vybavení naší výjezdové jednotky. Zbrojnici navštívili žáci Základní školy a nejmenší ratolesti z Mateřské školy ve Valašské Polance. Velitel jednotky ve spolupráci s vedoucímí mládeže provedli výklad k jednotlivým technickým prostředkům a vybavení, názorně předvedli hašení ručními hasícími přístroji a zodpověděli dotazy. V naší klubovně jsme ve spolupráci s POLICIÍ ČR obvodní oddělení Horní Lideč, uspořádali krátkou besedu s promítáním krátkých filmů s hasičskou tématikou a policisté přednesli výklad s bezpečnostní tématikou. Děti se aktivně zapojily se svými dotazy do debaty. V průběhu této akce se ve zbrojnici vystřídalo přibližně 90 dětí, pro které jsme připravili i pamlsky a cukrovinky. Při našich dotazech děti odpovídaly na různá témata a nejrychleší odpovědi jsme ocenili čepicí. Tímto by jsme chtěli poděkovat našim členům za uspořádání této akce a další poděkování patří příslušníkům POLICIE v Horní Lidči v čele s panem ŠENKEŘÍKEM. Velmi si ceníme jejich spolupráce. Fotografie naleznete zde. Další postupně přidáme.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 06. 03. 2009 | 1239 přečtení |