Další zásah jednotky.

Jednotka obce zasahovala při požáru přístavku ve Vsetíně - Dušné. Za velmi ztížených dojezdových podmínek se naši hasiči zapojili dne 1.7.2009 v 15.15 hodin do likvidace požáru, který pravděpodobně vznikl od blesku, v místní části Vsetína. Po prudkém dešti a bouřce byl dojez k požáru komplikovaný a několik cisteren se dostalo do potíží. Jelikož se jednalo o odlehlou část a přístavek se sklepem byl kompletně ze dřeva, došlo k celkovému shoření objektu. Podařilo se zachránit vedle stojící dřevěnici. Komplikace vznikly také při hašení, kdy byl zásah veden vedle přehořeného el. vedení. Foto zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 06. 07. 2009 | 1441 přečtení |