Zájezd na Svatý Hostýn

Dne 25.4.2009 jsme se účastnili s praporem šestnácté pouti hasičů na Svatém Hostýně. Výbor a členská základna odsouhlasili v letošním roce zájezd na tuto prestižní akci. Celkem se přihlásilo 54 účastníků. Dopravu jsme zajistili autobusem a osobním autem. Za krásného dne proběhla přehlídka praporů a uskutečnila se mše v kostele na Svatém Hostýně. Po požehnání jsme se opět vraceli domů se zastávkou na oběd v pivovaru Valášek. Zde nás spolumajitel tohoto pivovaru seznámil s technologií výroby piva a provedl nás výrobními prostory. Věříme, že tato celodenní akce přispěla ke zlepšení kulturního programu našeho sboru. Poděkování patří našemu jednateli bratru Psotovi a hospodáři Zdeňku Žákovi za organizaci této akce.Foto zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 26. 04. 2009 | 1919 přečtení |