FACEBOOK
Naleznete nás i na facebooku Sdh Valašská Polanka
NEJBLIŽŠÍ AKCE VE SBORU
"POHÁROVÉ SOUTĚŽE" - Dne 11. června pořádáme již 12. ročník soutěží mladých hasičů a dospělých. Upozorňujeme, že rezervace pořadí v letošním roce nebude spuštěna z důvodu problémů v minulém ročníku. Přihlášky v den soutěže.
Požár podia

Dne 16.5.2008 ve 04.00 hodin byl místními občany spozorován požár v areálu tanečního kola. Ihned po ohlášení bylo informováno operační středisko HZS Zlínského kraje a vyžádán výjezd jednotky HZS ZLK stanice Vsetín. Již při příjezdu naší jednotky k místu požáru bylo jasné, že se nepodaří objekt zachránit a proto jsme se s profesionály snažili zabránit rozšíření požáru na další objekty, které mají v pronájmu místní sportovci. Po hodině zásahu bylo požářiště předáno vyšetřovatelům ke zkoumání příčin. Byly stanoveny dvě verze vzniku požáru a to technickou závadou na elektroinstalaci nebo úmysl. Byl nasazen i speciálně vycvičený pes pro zjišťování přítomnosti neznámých látek. Vyšetřování probíhalo až do poledních hodin. Poté bylo opět požářiště předáno k likvidaci a očištění celého prostoru. Za spolupráce obecního úřadu, sportovců a místních občanů byly práce spojené s likvidací ukončeny v 16.00 hodin. Ve spolupráci se soukromou firmou, která poskytla plošinu, byly smýceny dvě lípy zasažené žárem. Již ve večerních hodinách na tanečním kole pořádali svou plánovanou taneční zábavu místní sportovci. Několik fotografií naleznete zde.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 18. 05. 2008 | 2468 přečtení |
| Počet komentářů: 3103 | Přidat komentář |