FACEBOOK
Naleznete nás i na facebooku Sdh Valašská Polanka
NEJBLIŽŠÍ AKCE VE SBORU
"POHÁROVÉ SOUTĚŽE" - Dne 11. června pořádáme již 12. ročník soutěží mladých hasičů a dospělých. Upozorňujeme, že rezervace pořadí v letošním roce nebude spuštěna z důvodu problémů v minulém ročníku. Přihlášky v den soutěže.

Počet zobrazených článků: 2 (z celkem 2 nalezených)

Kulturní a sportovní komise naší obce ve spolupráci s mysliveckým sdružením, hasiči a fotbalisty uspořádala další ročník obecního dne. Tento se konal 7.8.2010 v areálu fotbalového hřiště. Byl připraven bohatý sportovní a kulturní program. V tradičním fotbalovém turnaji mezi složkami v obci a družstvem Oú se náš sbor umístil na 4. místě. Opět se nám nepodařilo lepší umístění ale důležité je se zúčastit. Své místo v programu zaujali i členové výjezdové jednotky s technikou. Proběhly ukázky a diváci si mohli vše vyzkoušet.

Děkujeme všem našim členům i přátelům, kteří se za náš sbor účastnili této akce, za jejich snahu a obětavost. Pořízené foto naleznete zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 08. 08. 2010 |

Blížící se svátek všech hasičů Sv. Florián je ve sborech oslavován v různých podobách. První velkou akcí je hasičská pouť na Sv. Hostýně, která proběhla v sobotu 24.4.2010. Náš sbor organizoval na tuto pouť autobusový zájezd i v letošním roce. Zájezdu se účastnilo celkem 39 zájemců z řad hasičů i spoluobčanů. Za krásného počasí a hojného zastoupení sborů s prapory, byla sloužena mše v kostele na Sv. Hostýně. Samozřejmostí je i procházka v okolí tohoto známého poutního místa. Letos byla otevřena i rozhledna a proto se mnoho lidí pokochalo krásným pohledem na okolní krajinu. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do Bratřejova na pozdní oběd a krátké pohoštění. Návrat byl po 16 hodině. Tímto bychom rádi  poděkovali za přípravu zájezdu br. Psotovi, br. Žákovi, br. Zrníkovi, který nesl náš prapor, a také řidiči autobusu, našemu členovi br. Kubicovi. Fotografie zde.

| Autor: Jaromír Polanský | Vydáno dne 25. 04. 2010 |

© 2007 - SDH Valašská Polanka
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Web design by Ramok